Licznik odwiedzin
mod_vvisit_counterDzisiaj76
mod_vvisit_counterWczoraj95
mod_vvisit_counterTydzień171
mod_vvisit_counterMiesiąc4186
mod_vvisit_counterOdwiedzin129014

ZUS – pomagam przedsiębiorcom w rozliczeniach

Każdy przedsiębiorca jest zobowiązany do opłacania składek ZUS. Wraz z zatrudnieniem pracowników na właścicielu firmy zaczynają spoczywać kolejne obowiązki – musi dokonać m.in. rejestracji pracownika w ZUS-ie. Prowadząc biuro podatkowe w Dzierżoniowie, proponuję Klientom kompleksową pomoc w zakresie realizacji obowiązków względem ZUS-u.

Moja oferta obejmuje m.in.:

  • sporządzanie bieżących rozliczeń pracowników i właścicieli,
  • przygotowanie raportów RMUA dla ubezpieczonych,
  • naliczanie składek ZUS,
  • sporządzanie miesięcznych deklaracji do ZUS-u i ich wysyłkę elektroniczną.

Co miesiąc Klientom przypominam o terminach opłacenia składek ZUS i podaję wysokość poszczególnych składek.

Poznaj moją pełną ofertę

Przedsiębiorca zatrudniający pracowników musi pamiętać nie tylko o regulowaniu składek za osoby zatrudnione – jest także zobowiązany do prowadzenia akt osobowych i rozliczania czasu pracy swoich podwładnych. W mojej ofercie znajduje się kompleksowa obsługa płacowo-kadrowa.

Moje biuro podatkowe pomaga mieszkańcom Pieszyc i Bielawy, którzy są zainteresowani założeniem działalności gospodarczej. Na co dzień zajmuję się sporządzaniem wniosków o dotacje z urzędów pracy i funduszy unijnych. Jestem w stanie pomóc również w wyborze optymalnej formy opodatkowania oraz poprowadzić księgi rachunkowe. Współpracuję z firmami z różnych branż. Moimi Klientami są zarówno przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, jak i spółki.