Licznik odwiedzin
mod_vvisit_counterDzisiaj76
mod_vvisit_counterWczoraj95
mod_vvisit_counterTydzień171
mod_vvisit_counterMiesiąc4186
mod_vvisit_counterOdwiedzin129014

Poznaj aktualne promocje dla firm

Prowadząc biuro podatkowe w Dzierżoniowie, mam styczność z przedsiębiorcami z różnych branż. Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, współpracuję ze specjalistami z różnych dziedzin, np.: BHP i prawa pracy, ubezpieczeń majątkowych i osobowych oraz prawa cywilnego i gospodarczego. Atrakcyjne promocje przygotowałam dla firm:

  • transportowych

Pomagam w doborze odpowiedniej formy opodatkowania, która pozwoli na korzystne gospodarowanie środkami finansowymi. Firmom mającym problem z odzyskaniem należności oferuję usługi z zakresu windykacji należności, m.in. na giełdzie transportowej TRANS w języku niemieckim i angielskim. Sporządzam delegacje zagraniczne i krajowe pracodawców i pracowników. Zajmuję się kompleksowym przygotowywaniem dokumentacji sprzedaży (FV, CMR, ZLECENIA) oraz jej wysyłką do kontrahenta. Kompletuję także dokumenty niezbędne do uzyskania KARTY A1.

  • handlowych

Wszystkim firmom handlowym bezpłatnie oferuję program do fakturowania. Korzystanie z niego zdecydowanie obniży koszty obsługi księgowej. Program jest dostępny z każdego miejsca – wystarczy dostęp do sieci. Proponowane rozwiązanie jest szczególnie praktyczne z punktu widzenia osób pracujących w terenie, np. przedstawicieli handlowych.

Zajmuję się także fachową obsługą firm handlujących przez internet – oferuję m.in.: rozliczenie płatności, przygotowywanie zestawień sprzedaży i prawidłowe rozliczenie zwrotów.

  • usługowych

Firmom usługowym, które są na ryczałcie, proponuję obniżenie kosztów prowadzenia księgowości przez pierwszy kwartał o 100 zł miesięcznie.

  • medycznych

Promocje dla spółek

Zajmuję się kompleksową obsługą księgową i administracyjno-biurową różnych spółek, np.: z ograniczoną odpowiedzialnością, cywilnych i komandytowych. Wskazuję również nowoczesne metody organizowania i zarządzania firmą.

Gwarantuję przystępne ceny.