Get a free hosting or choose from the Best Web Hosting service
Licznik odwiedzin
mod_vvisit_counterDzisiaj51
mod_vvisit_counterWczoraj109
mod_vvisit_counterTydzień473
mod_vvisit_counterMiesiąc3345
mod_vvisit_counterOdwiedzin130277

Poznaj pozostałe usługi z mojej oferty

Prowadząc biuro podatkowe w Dzierżoniowie http://centrum-ksiegowe.com/doradctwo-ekonomiczne, zajmuję się obsługą księgową firm z lokalnego rynku. Na co dzień merytorycznie wspomagam przedsiębiorców zainteresowanych różnymi formami finansowania, np. leasingiem i kredytami. Przygotowuję także biznesplany dla osób, które są zainteresowane pozyskaniem dotacji na założenie firmy.

Aby sprostać oczekiwaniom Klientów, zajmuje się także:

  • organizacją przedsiębiorstw,
  • zwrotem VAT-u za zakupione materiały budowlane,
  • uzyskaniem refundacji dla firm, które stworzyły lub doposażyły stanowisko pracy dla osoby bezrobotnej.

Każdy Klient, który zgłosi się do Centrum Księgowego, może liczyć na pomoc. Stawiam na kompleksowe usługi, dlatego zawsze odpowiadam na pytania Klientów i rozwiewam ich wątpliwości.

Zakładasz firmę? Skorzystaj z mojej pomocy

Większość przyszłych przedsiębiorców korzysta z pomocy biur rachunkowych jeszcze przed założeniem firmy. Choć formalności związanych z otwarciem działalności gospodarczej jest niewiele, pozostaje jeszcze wybrać formę opodatkowania. Nie jest to łatwe zadanie – trzeba dokładnie przeanalizować skalę i specyfikę działalności firmy. Przyszłym przedsiębiorcom proponuję także pomoc w tym zakresie.

Ponieważ otwarcie firmy wiąże się ze sporymi wydatkami, warto postarać się o dotację. W mojej ofercie znajduje się przygotowywanie wniosków o dofinansowanie. Przedsiębiorcom, którzy chcą wejść na rynki zagraniczne, pomagam w uzyskaniu środków z funduszy unijnych.