Licznik odwiedzin
mod_vvisit_counterDzisiaj76
mod_vvisit_counterWczoraj95
mod_vvisit_counterTydzień171
mod_vvisit_counterMiesiąc4186
mod_vvisit_counterOdwiedzin129014

Księgowy – Dzierżoniów:
pomoc w obsłudze kontroli skarbowych

Kontrola podatkowa z urzędu skarbowego jest dla wielu przedsiębiorców źródłem stresu. Jeżeli przedsiębiorca samodzielnie prowadzi księgi rachunkowe, najczęściej jest w stanie udzielić wyjaśnień urzędnikom. Niemniej jednak, najlepiej, jeśli rozmowy z kontrolerami podejmuje specjalista z wiedzą i doświadczeniem księgowym. Moje biuro rachunkowe w Dzierżoniowie ma w ofercie obsługę kontroli z urzędu skarbowego.

Przedsiębiorców, którzy chcą w przyszłości uniknąć stresującego spotkania z urzędnikami, zapraszam do współpracy. Zajmuję się nie tylko prowadzeniem ksiąg rachunkowych, lecz także reprezentacją Klientów przed urzędami, w tym skarbowym.

Pomagam w obsłudze audytu

Jako księgowa obsługująca przedsiębiorców z Pieszyc i Dzierżoniowa zauważyłam, że coraz więcej przedsiębiorców dostrzega korzyści, jakie niesie ze sobą audyt. Korzystając z pomocy audytora, przedsiębiorca może:

  • zmienić nieefektywne rozwiązania,
  • uniknąć lub ograniczyć straty, które obniżają wynik finansowy firmy,
  • wdrożyć rozwiązania, dzięki którym firma będzie się szybciej rozwijać.

Wspomagam firmy zainteresowane przeprowadzeniem audytu. Obok udzielania wyjaśnień w zakresie prawa podatkowego czuwam także nad obiegiem dokumentów.

Jeżeli prowadzisz firmę i potrzebujesz profesjonalnego wsparcia na czas kontroli urzędu skarbowego lub audytu, skontaktuj się ze mną, a ustalimy szczegóły współpracy.