Licznik odwiedzin
mod_vvisit_counterDzisiaj76
mod_vvisit_counterWczoraj95
mod_vvisit_counterTydzień171
mod_vvisit_counterMiesiąc4186
mod_vvisit_counterOdwiedzin129014

Biuro podatkowe – Dzierżoniów: zapewniam doradztwo ekonomiczne

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z korzystaniem z różnych form finansowania. Pomagam Klientom w wyborze optymalnych rozwiązań. Kredyt w banku czy pożyczka na preferencyjnych warunkach to nie jedyne możliwości – pozostaje też leasing.

Jako księgowy z Dzierżoniowa obsługujący Klientów z pobliskich miejscowości wiem, że dużą popularnością cieszy się leasing. To aktualnie jedna z najtańszych form finansowania zakupu np. firmowych samochodów.

Przedsiębiorcy zainteresowani leasingiem mogą wybierać wśród leasingu operacyjnego i finansowego. Każdy rodzaj ma swoje zalety i wady. Pomagam Klientom w wyborze najlepszego rodzaju leasingu i rozliczeniu zakupów w księgach rachunkowych firmy.

Ustalam wartość środków trwałych

Moje biuro podatkowe obsługuje wielu Klientów z Bielawy czy Dzierżoniowa, którzy korzystają ze środków trwałych, np.: budynków, środków transportu, maszyn czy innych urządzeń. Posiadanie przez firmę środków trwałych wiąże się z obliczeniem ich początkowej wartości oraz dokonywaniem odpisów amortyzacyjnych.

Z początkiem 2018 r. zmianie uległ limit, od którego przedmiot należy zaliczyć do środków trwałych. Przedsiębiorców, którzy chcą mieć pewność, że prawidłowo ujęli poniesione wydatki w księgach rachunkowych, zapraszam do współpracy. Zapewniam kompleksową pomoc w doborze optymalnych źródeł finansowania oraz prowadzenie ksiąg rachunkowych firmy zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami.