Licznik odwiedzin
mod_vvisit_counterDzisiaj76
mod_vvisit_counterWczoraj95
mod_vvisit_counterTydzień171
mod_vvisit_counterMiesiąc4186
mod_vvisit_counterOdwiedzin129014

Tworzę biznesplany dla przyszłych przedsiębiorców

Osoby zainteresowane założeniem własnej działalności, które mają status osoby bezrobotnej, mogą ubiegać się o dotację z urzędu pracy. Uzyskane środki można przeznaczyć m.in. na:

  • zakup maszyn i urządzeń,
  • zakup niezbędnego oprogramowania,
  • zakup materiałów i towarów,
  • reklamę,
  • pokrycie kosztów pomocy prawnej związanej z założeniem firmy.

O pieniądze warto się zatem ubiegać – dzięki nim można znacząco zminimalizować koszty rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej. Aby jednak otrzymać dofinansowanie, osoby zainteresowane muszą złożyć wniosek wraz z biznesplanem. Jako doświadczony księgowy z Dzierżoniowa pomagam Klientom przygotować taki dokument.

Oferuję kompleksową pomoc – obok sporządzenia biznesplanu, kompletuję także niezbędne załączniki, od których rzetelności przygotowania również zależy, czy wnioskodawcy zostaną przyznane pieniądze.

Biznesplan przyda się przy staraniach o pożyczkę

Aby rozwijać firmę, wielu przedsiębiorców korzysta z pożyczek i kredytów bankowych. Jako księgowa często pomagam Klientom z Bielawy, Pieszyc i Dzierżoniowa przygotować wniosek o pożyczkę wraz z załącznikami. Dodatkowo proponuję opracowanie biznesplanu, który dołączony do wniosku, również może przyczynić się do wydania przez bank pozytywnej decyzji kredytowej.

Zapraszam do kontaktu zarówno osoby zainteresowane spróbowaniem swoich sił w biznesie, jak i tych, którzy potrzebują biznesplanu do wniosku kredytowego – chętnie pomogę w opracowaniu dokumentu.